Priecīgi sveikt Jūs mūsu kompānijas NirosVJ mājas lapā!

Īsi par mums


     Kompānijas NirosVJ pamatpakalpojums, ir visu veidu kravas pārvadājumi ar autotransportu starp Rietum- Centrāl- Austrum Eiropām , Āzijai, Krievijas un Baltijas valstīm.

     Kompānija piedāvā jebkuru veidu preces eksporta un importa piegādi ”līdz pat durvīm” sākot no lielgabarīta rūpniecību kravām, kā arī nelielu partiju saliktās kravas. Kompānija NirosVJ sadarbojas ar pārvadātājiem uz pastāvīgiem kontraktiem, tas fakts garantē pasūtījumu izpildīšanu pilnā apmērā. Visām transporta kompānijām-partneriem ir apdrošināšanas polises CMR.

     Kā papildpakalpojumu NirosVJ piedāvā saviem klientiem muitas formalitātes noformēšanu un kravas attīrīšanu, kā arī kravas apdrošināšanu par izdevīgām cenām.

     Ņemot vērā visas starpvalstu likumdošanas īpatnības un prasības jūsu kravas pārvadāšanai, speciālisti izstrādā optimālu maršrutu un nodrošina laicīgu piegādi par konkurētspējīgu cenu.

     Piedāvājuma saņemšanai uz kravas pārvadāšanu Jūs varat griezties sūtot pieprasījumu uz e-pastu: niros@inbox.lv vai zvanot uz tālruni: +371 67140571 , +371 29244511 .Būsim priecīgi sadarboties!